Potíže se jménem

1/ Máma každý rok vyryla na podzim tulipány a uskladnila je pod boudou do jara. Jenže jí je začaly žrát myši. (Ještě jsme neměli kočku). Tak jsme ze ségrou na ně nastražily pastičku - takovou klícku, jak se tam horem myš spustí a pak už klec neopustí. Trochu jsme na to zapomněly a při kontrole objevily dvě kostry s ocásky. Při druhém pokusu už tam běhaly živé roztomilé myšky. Ségra udělala ťuťuťu a myš jí hryzla. Co teď? Zavolala jsem domů kamarádce, protože tvrdila, že její táta je doktor. Tak ten nám nepomohl, protože byl doktor práv. Čekaly jsme až zavolá táta z práce. Vždy volal, aby si ověřil, jestli už jsme ze školy a co se urodilo za známky, případně hned vydával zákazy. Okamžitě zavolal na veterinu:" Dobrý den, tady Kocourek, mojí dceru kousla myš! Buďte v klidu, pane Kocourku, myši vzteklinu na člověka nepřenáší...."
2/ To už jsem pracovala ve spořitelně a chodil tam pán, který nerad čekal ve frontě. Že je už skoro u mého okénka jsem poznala, protože když si položil tašku s prkenicí, tak mně nadskočila razítka. Říkalo se, že si vydělává černým prodejem pornokazet. Hned mě seřval, že tam čeká a že je to tady jako v Kocourkově! "Vaše jméno slečno!" "Kocourková" špitla jsem "No to si snad ze mě děláte srandu!" Práskl taškou a na mě se vysypalo sklo z přepážky. Pak tedy zezelenal a dorazil s kytkou. Pán se jmenoval Veselý...
3/ Táta šel z práce, krátil si cestu Perlovou ulicí, padl soumrak a najednou se ze tmy ozve ženský hlas: "Kocourku, chceš si zašpásovat?"

zapsala Bobule

Kdo je připojen

Právě přítomno: 10 hostů a žádný člen